Hellvik Hus Øst

Velkommen til oss!

Kontakt oss

Hellvik Hus Øst utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Åpningstider:
Mandag – torsdag: 07:30- 16:00
Fredag: 07:30 – 15:00

Våre boligprosjekter

Om oss

Hellvik Hus Øst AS ble etablert i 2003. Vi utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Å kjøpe ny bolig skal være en positiv og spennende opplevelse. Vi i Hellvik Hus Øst har valgt «Bygg med glede» som vårt motto – fordi målet vårt er å gjøre byggeprosessen til en trivelig affære for deg og dine. Som kunde hos oss skal du oppleve samarbeidet som godt og trygt helt fra første møtet og fram til boligen står ferdig.

Vi betjener følgende kommuner: Aurskog-Høland, Eidsvoll, Gjerdrum, Gran, Hurdal, Lørenskog, Lunner, Nes,  Rælingen, Ullensaker, Hamar, Løten, Nord-Odal, Søndre Land, Sør-Odal, Stange.

Ansatte

Hedda Øversjøen

Salg- og markedsansvarlig

47287466hedda.oversjoen@hellvikhus.no

Jørgen Nordli

Prosjektselger

41365287jorgen.nordli@hellvikhus.no

Merethe Wasmuth

Tilvalgsansvarlig

94171311merethe.wasmuth@hellvikhus.no

Tommy Musæus

Prosjektleder

46953668tommy.musaus@hellvikhus.no

Nina Tørhaug Arntsen

Business controller

41639988nina.torhaug.arntsen@hellvikhus.no

Bodil Anthi Svinø

Prosjekteringsleder

99521263bodil.anthi.svino@hellvikhus.no

Sindre Sillerud

Prosjektutvikler

90860526sindre.sillerud@hellvikhus.no

Birger Skjerve

Byggeleder

48868598birger.skjerve@hellvikhus.no

Robert Frevert

Kalkulatør/driftsplanlegger

468 112 88robert.frevert@hellvikhus.no

Ole Jan Halvorsen

Administrasjonssjef

92834208ole.jan.halvorsen@hellvikhus.no

Geir Solbrekken

Regiondirektør Øst

95086486geir.solbrekken@hellvikhus.no

Ole Martin Slartmann

Prosjektleder

98 21 00 22ole.martin.slartmann@hellvikhus.no

Et lite utvalg av hva vi har bygget

Kontakt oss