Hellvik Hus Øst

Velkommen til oss!

Kontakt oss

Hellvik Hus Øst utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Åpningstider:
Mandag – torsdag: 08:00- 16:00
Fredag: 08:00 – 16:00

Våre boligprosjekter

Om oss

Hellvik Hus Øst AS ble etablert i 2003. Vi utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Å kjøpe ny bolig skal være en positiv og spennende opplevelse. Vi i Hellvik Hus Øst har valgt «Bygg med glede» som vårt motto – fordi målet vårt er å gjøre byggeprosessen til en trivelig affære for deg og dine. Som kunde hos oss skal du oppleve samarbeidet som godt og trygt helt fra første møtet og fram til boligen står ferdig.

Vi betjener følgende kommuner: Aurskog-Høland, Eidsvoll, Gjerdrum, Gran, Hurdal, Lørenskog, Lunner, Nes,  Rælingen, Ullensaker, Hamar, Løten, Nord-Odal, Søndre Land, Sør-Odal, Stange.

Ansatte

Ole Magnus Huser

Regiondirektør Øst

97107616ole.huser@hellvikhus.no

Hedda Øversjøen

Salg- og markedsansvarlig

47287466hedda.oversjoen@hellvikhus.no

Jørgen Nordli

Prosjektselger

41365287jorgen.nordli@hellvikhus.no

Tommy Musæus

Prosjektleder

46953668tommy.musaus@hellvikhus.no

Bodil Anthi Svinø

Prosjekteringsleder

99521263bodil.anthi.svino@hellvikhus.no

Birger Skjerve

Byggeleder

48868598birger.skjerve@hellvikhus.no

Ole Jan Halvorsen

Administrasjonssjef

92834208ole.jan.halvorsen@hellvikhus.no

Ole Martin Slartmann

Prosjektleder

98 21 00 22ole.martin.slartmann@hellvikhus.no

Geir Solbrekken

Leder Eiendomsutvikling

95086486geir.solbrekken@hellvikhus.no

Christoffer Torp

Driftsleder

901 14 977christoffer.torp@hellvikhus.no

Mail reklamasjoner:

Et lite utvalg av hva vi har bygget

Kontakt oss