Hellvik Hus Sør-Vest

Velkommen til oss

Kontakt oss

Åpningstider: Mandag – fredag: 07:30 -15:30

Om oss

Å bygge hus er noe man skal glede seg til! Vi i Hellvik Hus Sør-Vest AS har valgt «Bygg med glede» som vårt motto – fordi målet vårt er å gjøre byggeprosessen til en trivelig opplevelse for deg og dine.

Kontakt oss

Vi tar kontakt innen kort tid

Vi er svært opptatt av at det vi bygger holder høy kvalitet, og at denne kvaliteten også gjenspeiler seg i vår rolle som rådgiver og prosjektleder underveis i byggingen. Vi er glade for å kunne konstatere at kundene våre setter pris på dette. Ikke minst er det hyggelig når nye kunder kommer til oss fordi de har snakket med andre som har bygget hus fra Hellvik Hus.

Hellvik Hus Sør-Vest ble til i 2022, og består av forhandlerne som tidligere het Hellvik Hus Stavanger, Hellvik Hus Bryne, Hellvik Hus Hellvik og Aalgaard Bygg.

Hellvik Hus Sør-Vest betjener følgende kommuner: Bjerkreim, Eigersund, Gjesdal, Hjelmeland, Hå, Klepp, Kvitsøy, Randaberg, Rennesøy, Sandnes, Sirdal, Sokndal, Sola, Stavanger, Strand, Time

Ansatte – ta kontakt

Paul Hein Haneferd

Salgsansvarlig prosjekt

47451571paul.haneferd@hellvikhus.no

Renate Hodne Heskestad

Boligkonsulent

90502803renate.heskestad@hellvikhus.no

Vegard A. Rosland

Byggeleder

91889710vegard.rosland@hellvikhus.no

Mads Henrik Idland

Byggeleder

92217042mads.henrik.idland@hellvikhus.no

Atle Tengesdal

Byggeleder

95111638atle.tengesdal@hellvikhus.no

Egil Skåra

Personalsjef

41676738egil.skaara@hellvikhus.no

Audhild Aadnøy Grøsfjell

Sentralbord/sekretær

51461600audhild.grosfjell@hellvikhus.no

Odd Magne Jacobsen

IT/Økonomi

41566717odd.magne.jacobsen@hellvikhus.no

Erik Larsen

Regiondirektør Sør-Vest

982 85 230erik.larsen@hellvikhus.no

Kim Kenneth Årstad

Prosjektutvikler

47451570kim.aarstad@hellvikhus.no

Johannes Stapnes

Prosjektutvikler

930 44 425johannes.stapnes@hellvikhus.no