-
Illustrasjon -
Illustrasjon -
Illustrasjon stue -
Illustrasjon kjøkken -
-
Bilder fra lignende ferdigbygget enhet -
Bilder fra lignende enhet -
Illustrasjon -
Bilde fra ferdigbygget enhet -
-
-
-
-
Bad som viser standard løsning -
-
Flott og innholdsrik tomannsbolig under oppføring – barnevennlig og solrikt beliggende på nytt boligområde
Solstadsvingen 30, 2080 Eidsvoll- Priskr 4 600 000
- Boligtype Tomannsbolig
- Bruks areal (BRA) 114 m²
- Soverom 3 (3)
Kort om prosjektet
Tomannsbolig bygget på et helt nytt boligfelt på Styri i Eidsvoll. Utsiktstomter med gode solforhold.
Vi har for salg en halvpart tomannsbolig som er under bygging der det er gode muligheter for tilvalgsløsninger tilpasset ditt ønske.
2 mannsboligen inneholder 3 gode soverom, 2 bad og en romslig stue og kjøkkenløsning med utgang til både balkong og terreng.
Standard og materialvalg:
Det leveres flislagt gulv i gang og baderom med varmekabler. Vegger i bad leveres med fliser og en elegant hvit innredning med skuffer. Dusjdører som kan foldes inn og opplegg til vaskemaskin på ett bad.
Gulv i alle oppholdsrom leveres med 2 stavs laminat.
Vegger og himlinger leveres sparklet og malt i klassisk hvit.
Kjøkken leveres i type Vidde fra Sigdal med laminat benkeplate og integrerte hvitevarer.
Om ønskelig kan man gjøre tilvalg på både gulv, fliser, kjøkken og malingsarbeider. Ta kontakt med boligkonsulenten for å høre muligheter.
I stuen leveres også en effektiv og elegang
Parkering og uteområde
Eiendommen leveres grovplanert med parkering på egen tomt. Mulighet for å etablere garasje om man ønsker det.
Område:
Solstadlia er et nytt prosjekt på Styri i Eidsvoll kommune som vil bestå av ca 28 boenheter. 10 boliger er allerede bygget, og nå legges flere boliger ut for salg! Området ligger flott til i et allerede godt etablert nabolag med solrik beliggenhet og romslige tomter.
Styri er et rolig og etablert boligområde som ligger ca 2 km sør for Eidsvoll sentrum, med kort vei til både tog, buss, skole, barnehage og dagligvare. Eidsvoll er et familievennlig område med kort vei til barne -og ungdomsskole samt flere barnehager. I Styri vil man sokne til Vilberg barneskole og Vilberg ungdomsskole, som ligger i sentrum ved Sundet.
Eidsvoll har ett fantastisk kollektivtilbud og er sentralstopp for Gardermobanen med mulighet for tog til bl.a. Gardermoen (10min), Lillestrøm (25 min) og Oslo Sentralstasjon (36min). Det er også muligheter for tog nordover til Hamar (40 min). Her har du muligheten til å bo landlig, men allikevel kunne reise hvor du vil i verden i løpet av kort tid. Det er også kort vei til E6, noe som gjør det enkelt å komme seg rundt med bil.
Med bil har du flere byer samt hovedstaden under en time unna:
Råholt – 15 minutter
Gardermoen – 25 minutter
Lillestrøm – 46 minutter
Oslo – 58 minutter
Hamar – 54 minutter
Dagligvarehandelen kan gjøres i Sundet på Kiwi, Rema 1000 eller Coop Prix Eidsvoll. Her finner du også Vinmonopolet, Europris samt flere spisesteder og cafeer. Fra Sundet har du også en flott utsikt utover Vorma med brygge og sitteplasser samt båthavn. Her er det idyllisk både sommer og vinter.
Fra Sundet er det ca. 15 minutters kjøring til Råholt hvor du finner AMFI Eidsvoll, et toppmoderne kjøpesenter med totalt 50 butikker og spisesteder. Her finner du også apotek, interiørbutikker, Vinmonopol og jernvarehandel. Det ligger flere matbutikker i nærområdet, som Coop Ekstra m/post i butikk, Rema 1000, Kiwi og Spar. Europris ligger også sentralt til på Råholt.
Eidsvoll har mange flotte friluftsmuligheter både sommer og vinter. Området kan friste med badevann, skiløyper, skogsstier og sykkelterreng. Eidsvoll har også et rikt kulturtilbud med bibliotek, kulturskole, konserter, forestillinger og foredrag.
Diverse
Det vil bli opprettet en huseierforening på feltet hvor beboere vil ha pliktig medlemskap og være pliktig til å betale medlemskontingent.
Selger forbeholder seg retten til å foreta endringer i materialvalg og/eller i konstruksjonen uten forvarsel, dersom dette er nødvendig eller hensiktsmessig f.eks. på grunn av forhold i offentlige vedtak, detaljprosjektering eller materialmangel/forsinkelser. Endringene kan skal ikke medføre vesentlig endring i byggets tilsiktede kvalitet eller funksjon. Det tas forbehold om offentlig tillatelse for oppføring av garasje plassert slik som på tegning/seksjonering.
Boligene selges i henhold til Bustadoppføringslova.
Salgsprospekt og prosjektbeskrivelsen er utarbeidet for å orientere om prosjektets generelle bestanddeler, funksjoner og planlagte organisering, og er således ikke en komplett beskrivelse av leveransen. Det vises for øvrig til kundetegninger og kjøpekontrakt med vedlegg. Alle illustrasjoner, 3D animasjoner, skisser, ”møblerte” plantegninger m.m. er kun ment å danne et inntrykk av den ferdige bebyggelsen, og kan ikke anses som endelig leveranse. Inntegnet utstyr/inventar medfølger ikke, og det kan derfor fremkomme elementer i presentasjonsmaterialet som ikke inngår i leveransen. Tegninger og illustrasjoner i prospektet er kun av illustrativ karakter og er ikke en del av kontrakt.






