Hellvik Hus Romerike

Velkommen til oss!

Kontakt oss

Hellvik Hus Romerike utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Åpningstider:
Mandag – torsdag: 07:30- 16:00
Fredag: 07:30 – 15:00

Våre boligprosjekter

Om oss

Hellvik Hus Romerike AS ble etablert i 2003. Vi utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Å kjøpe ny bolig skal være en positiv og spennende opplevelse. Vi i Hellvik Hus Romerike har valgt «Bygg med glede» som vårt motto – fordi målet vårt er å gjøre byggeprosessen til en trivelig affære for deg og dine. Som kunde hos oss skal du oppleve samarbeidet som godt og trygt helt fra første møtet og fram til boligen står ferdig.

Vi betjener følgende kommuner: Aurskog-Høland, Eidsvoll, Gjerdrum, Gran, Hurdal, Lørenskog, Lunner, Nes,  Rælingen, Ullensaker, Hamar, Løten, Nord-Odal, Søndre Land, Sør-Odal, Stange.

Ansatte

Gunnar Gjendahl

Regiondirektør Øst

95180756gunnar.gjendahl@hellvikhus.no

Hedda Øversjøen

Salg- og markedsansvarlig

47287466hedda.oversjoen@hellvikhus.no

Jørgen Nordli

Prosjektselger

41365287jorgen.nordli@hellvikhus.no

Annfinn Elvenes

Boligkonsulent

48994125annfinn.elvenes@hellvikhus.no

Merethe Wasmuth

Tilvalgsansvarlig

94171311merethe.wasmuth@hellvikhus.no

Tommy Musæus

Prosjektleder

46953668tommy.musaus@hellvikhus.no

Geir Solbrekken

Leder eiendomsutvikling

95086486geir.solbrekken@hellvikhus.no

Asbjørn Ødemark

Kalkulatør / driftsplanlegger

99732662asbjorn.odemark@hellvikhus.no

Nina Tørhaug Arntsen

Business controller

41639988nina.torhaug.arntsen@hellvikhus.no

Bodil Anthi Svinø

Prosjekteringsleder

99521263bodil.anthi.svino@hellvikhus.no

Ole Jan Halvorsen

Administrasjonssjef

92834208ole.jan.halvorsen@hellvikhus.no

Sindre Sillerud

Prosjektutvikler

90860526sindre.sillerud@hellvikhus.no

Birger Skjerve

Byggeleder

48868598birger.skjerve@hellvikhus.no

Robert Frevert

Kalkulatør/driftsplanlegger

468 112 88robert.frevert@hellvikhus.no

Et lite utvalg av hva vi har bygget

Kontakt oss