Hellvik Hus Romerike

Velkommen til oss!

Kontakt oss

Hellvik Hus Romerike utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Åpningstider:
Mandag – torsdag: 07:30- 16:00
Fredag: 07:30 – 15:00

Om oss

Hellvik Hus Romerike AS ble etablert i 2003. Vi utvikler boligfelt i egen regi, og vårt entreprenørselskap tar i tillegg på seg byggeprosjekt for profesjonelle utbyggere.

Å kjøpe ny bolig skal være en positiv og spennende opplevelse. Vi i Hellvik Hus Romerike har valgt «Bygg med glede» som vårt motto – fordi målet vårt er å gjøre byggeprosessen til en trivelig affære for deg og dine. Som kunde hos oss skal du oppleve samarbeidet som godt og trygt helt fra første møtet og fram til boligen står ferdig.

Vi betjener følgende kommuner: Aurskog-Høland, Eidsvoll, Gjerdrum, Gran, Hurdal, Lørenskog, Lunner, Nes,  Rælingen, Ullensaker, Hamar, Løten, Nord-Odal, Søndre Land, Sør-Odal, Stange.

Ansatte

Gunnar Gjendahl

Daglig leder

95180756gunnar.gjendahl@hellvikhus.no

Hedda Øversjøen

Salgssjef

47287466hedda.oversjoen@hellvikhus.no

Jørgen Nordli

Prosjektselger

41365287jorgen.nordli@hellvikhus.no

Annfinn Elvenes

Boligkonsulent

48994125annfinn.elvenes@hellvikhus.no

Merethe Wasmuth

Tilvalgsansvarlig

94171311merethe.wasmuth@hellvikhus.no

Tommy Musæus

Byggeleder

46953668tommy.musaus@hellvikhus.no

Geir Solbrekken

Leder eiendomsutvikling

95086486geir.solbrekken@hellvikhus.no

Asbjørn Ødemark

Kalkulatør / driftsplanlegger

99732662asbjorn.odemark@hellvikhus.no

Nina Tørhaug Arntsen

Controller

41639988nina.torhaug.arntsen@hellvikhus.no

Bodil Anthi Svinø

Prosjekteringsleder

99521263bodil.anthi.svino@hellvikhus.no

Ole Jan Halvorsen

Administrasjonssjef

92834208ole.jan.halvorsen@hellvikhus.no

Kenneth Fidje

Prosjektleder

93230498kenneth.fidje@hellvikhus.no

Kjerstin Hamre Garnes

Prosjektleder

95149546kjerstin.hamre.garnes@hellvikhus.no

Knut-Erik Andersen

Byggeleder

92651237knut-erik.andersen@hellvikhus.no

Sindre Sillerud

Prosjektutvikler

90860526sindre.sillerud@hellvikhus.no

Et lite utvalg av hva vi har bygget

Kontakt oss