Isrose – en moderne ferdighytte til fjellet

Isrose – en moderne ferdighytte til fjellet
- Hems/loft Ja
- BRABYA 80 m² 99 m²
- BRA I 80 m²
- Primærrom (P-rom) 76 m²
- BreddeLengde 10,4 12,2
- Soverom 3
- Energikarakter D
Isrose er en av våre mindre hyttemodeller. Dette er en moderne fjellhytte som vil appellere til både smaken og lommeboka. Isrose har store glassflater som gir god romfølelse, og som skaper en naturlig nærhet til omgivelsene rundt. Et ildsted fungerer som romdeler.
Tenn opp og nyt tilværelsen i Isrose!
- Romslig allrom
- Store, delikate vindusflater
- Gode plass på hemsen
Pris
Grunnet stadige endringer i materialpriser og lignende er det for tiden ikke mulig å holde prisene kontinuerlig oppdatert.
Ønsker du pris på en av våre ferdighytter ber vi deg fylle ut skjemaet og oppgi hvilken ferdighytte du ønsker pris på, så kommer vi tilbake til deg.
Kontakt oss
Lurer du på noe? Ta kontakt!
Det totale kostnadsbildet
Når den totale kostnaden skal regnes ut spiller en rekke tilleggsfaktorer inn, som tomte- og gravekostnader, støp av grunnmur og eventuelle ønskede oppgraderinger. I tillegg vil eventuelle prisstigninger i markedet kunne påvirke den endelige prisen på boligen
Hytta kan leveres nøkkelferdig om ønskelig, noe som også spiller inn på pris. For å få en oversikt over kostnadene ved et byggeprosjekt er det lurt å sette opp et byggebudsjett før du går i gang med byggingen.
Byggebudsjettet inneholder alle elementene og kostnadene i ditt byggeprosjekt. Et slikt budsjett er nyttig å ha når du går i dialog med banken. Våre erfarne boligkonsulenter hjelper deg gjerne å sette opp byggebudsjett.
Bestill hyttekatalog

Hellvik Hus har bygget nytt tilbygg i Sangerlosjen: – Resultatet er blitt helt fantastisk
– Hellvik Hus har gjort en formidabel jobb for oss, sier Alf Sverre Feyling Andersen, formann i Mandssangernes Forening i Egersund.

Et moderne hjem skapt for å glede
Ekteparet Anne-Kristin Sollid og Bjørn Bungum tok en arkitekttegnet bolig og skapte et solskinnshjem – med fokus på utsikt, festligheter og små dryss av oransje. De har blant annet åpnet opp hele andre etasje, snudd om på kjøkkenløsningen, og laget «leilighet» til sin yngste datter i første etasje.

Tradisjonelt møter moderne med utsikt over Arendal
I en moderne og koselig enebolig med kunstnerisk utsikt over Arendal, nyter ekteparet Vigdis og Øyvind Haugmoen det gode liv.