Fjellerke – en moderne allround ferdighytte

Fjellerke – en moderne allround ferdighytte
- Hems/loft Ja
- BRABYA 79 m² 109 m²
- BRA IBRA E 79 m² 5 m²
- Primærrom (P-rom) 75 m²
- BreddeLengde 9,8 13,4
- Soverom 2
- Energikarakter D
Fjellerke er en allroundhytte som passer like godt på fjellet som ved kysten og i innlandet. Dette er en hytte med mye boltreplass for store og små.
Gjennom store vindusflater i front kan du nyte utsikten, enten det er fra stuen eller fra hemsen.
- Stor stue med mange muligheter
- Romslig kjøkken
- Luftig og lys hems
Pris
Grunnet stadige endringer i materialpriser og lignende er det for tiden ikke mulig å holde prisene kontinuerlig oppdatert.
Ønsker du pris på en av våre ferdighytter ber vi deg fylle ut skjemaet og oppgi hvilken ferdighytte du ønsker pris på, så kommer vi tilbake til deg.
Kontakt oss
Lurer du på noe? Ta kontakt!
Det totale kostnadsbildet
Når den totale kostnaden skal regnes ut spiller en rekke tilleggsfaktorer inn, som tomte- og gravekostnader, støp av grunnmur og eventuelle ønskede oppgraderinger. I tillegg vil eventuelle prisstigninger i markedet kunne påvirke den endelige prisen på boligen
Hytta kan leveres nøkkelferdig om ønskelig, noe som også spiller inn på pris. For å få en oversikt over kostnadene ved et byggeprosjekt er det lurt å sette opp et byggebudsjett før du går i gang med byggingen.
Byggebudsjettet inneholder alle elementene og kostnadene i ditt byggeprosjekt. Et slikt budsjett er nyttig å ha når du går i dialog med banken. Våre erfarne boligkonsulenter hjelper deg gjerne å sette opp byggebudsjett.
Bestill hyttekatalog

Hellvik Hus har bygget nytt tilbygg i Sangerlosjen: – Resultatet er blitt helt fantastisk
– Hellvik Hus har gjort en formidabel jobb for oss, sier Alf Sverre Feyling Andersen, formann i Mandssangernes Forening i Egersund.

Et moderne hjem skapt for å glede
Ekteparet Anne-Kristin Sollid og Bjørn Bungum tok en arkitekttegnet bolig og skapte et solskinnshjem – med fokus på utsikt, festligheter og små dryss av oransje. De har blant annet åpnet opp hele andre etasje, snudd om på kjøkkenløsningen, og laget «leilighet» til sin yngste datter i første etasje.

Tradisjonelt møter moderne med utsikt over Arendal
I en moderne og koselig enebolig med kunstnerisk utsikt over Arendal, nyter ekteparet Vigdis og Øyvind Haugmoen det gode liv.