Flekkefjord

Velkommen til Hellvik Hus Flekkefjord

Kontakt oss

I Hellvik Hus Flekkefjord jobber vi daglig med å leve opp til vårt løfte – Bygg med glede!

Åpningstider: Mandag til fredag: 07:30 – 15:30

Om oss

I Flekkefjord startet vi opp i 1945 under navnet John Mortensen AS. Det er fortsatt enkelte som kaller oss for John Mortensen AS, selv om det er nærmere 20 år siden vi skiftet navn til Hellvik Hus Flekkefjord AS.

Mye er forandret, men det grunnleggende er det samme. Vi skal være regionens ledende leverandør av boliger, leiligheter og byggvarer. Så dersom erfaring, kompetanse og engasjement er viktig, har du kommet til riktig firma.

I Hellvik Hus Flekkefjord AS har vi tømrere, byggeledelse, prosjektering/tegning, salg og øvrig administrative funksjoner. I tillegg har vi byggmarked (XL-BYGG), eget selskap for tomteutvikling og salgskontor i Lyngdal.

Vi jobber daglig for å leve opp til vårt løfte – Bygg med glede!

Vi betjener følgende kommuner: Flekkefjord, Kvinesdal, Lund, Sirdal

Ansatte

Kim Fjeld

Eiendomsutvikler

41848999kim.fjeld@hellvikhus.no

Anette Oksnes

Boligkonsulent

93026910anette.oksnes@hellvikhus.no

Stig Eitland

Driftsleder

95037920stig.eitland@hellvikhus.no

Wenche Førland

Søknadskonsulent

46823466wenche.forland@hellvikhus.no

Helge Larsen

Konstruktør

41510405helge.larsen@hellvikhus.no

Marilyn Kvelland

Boligkonsulent

90026132marilyn.kvelland@hellvikhus.no

Inger Lise Refsland

Byggsekretær

91619251inger.lise.refsland@hellvikhus.no

Birger Åtland

Prosjektutvikler

97022828birger.aatland@hellvikhus.no

Terje Gyberg

Regiondirektør Sør

91343914terje.gyberg@hellvikhus.no

Spør oss om

Veiledning

Byggeprosessen, få oversikt over kostnader og råd slik at du kan realisere din drømmebolig.

Regulering

Reguleringsplanen og dens bestemmelser. Vi bidra også med råd dersom du planlegger å bygge i et uregulert område.

Tegning

Tegne huset slik du ønsker det – enten det er et av våre ferdighus, eller det er en spesialtegnet bolig.

Planlegging

Få tilpasset både bolig og uteareal til din tomt og få laget framdriftsplan.

Bygging

Bygge drømmeboligen din. Vil du at vi skal gjøre alt fra A til Å, eller vil du stå for deler av prosessen selv?

Kontakt oss